باران کود
خانه / دستگاه پلت گیربکسی / فروش دستگاه پلت گیربکسی قدرتمند برای کود مرغی

فروش دستگاه پلت گیربکسی قدرتمند برای کود مرغی

فروش دستگاه پلت در دونوع گیربکسی و تسمه ای در بازار انجام میشود، اما برای تولید کود مرغ دستگاه پرس پلت گیربکسی توصیه میشود چون کود مرغ اصطلاک بسیار زیادی برای ماشین ایجاد می کند و نسبت به نوع پلت ساز تسمه ای قدرتمند تر بوده، در نتیجه قدرت و ظرفیت تولید بالاتری دارد.

فروش و ارسال دستگاه پرس پلت گیربکسی:

فروش دستگاه پرس در این سایت به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت امکان پذیر است.یعنی دیگر لازم نیست که خریدار حتما از شهری دور به کارخانه تولید کننده دستگاه بیاید و از نزدیک دستگاه را ببیند. به گونه ایکه کارشناسان، تمامی اطلاعات دستگاه را اعم از عکس در زوایای مختلف، فیلم از کارکرد دستگاه و اطلاعات درمورد ابعاد و قطعات ماشین، را از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ برای مشتریان ارسال میکنند.

مشتری با این روش میتواند سفارش خود را قطعی کند و ماشین سازان پس از ساخت و تولید، کارهای ارسال را انجام میدهند.

فروش دستگاه پلت

قیمت خرید و فروش پرس پلت برای کود مرغی:

قیمت ماشین پرس پلت برای کود مرغ بسیار متغیر است و به فاکتورهای زیادی وابسته است. ظرفیت تولید، جنس تمامی قطعات، ورق به کار رفته برای ساخت و… که البته تمام این مشخصه ها از سمت خریدار مشخص میشود و به بهترین قیمت ممکن در کمترین زمان آماده خرید و فروش میشود.

فروش دستگاه پلت

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه پرس پلت گیربکسی ۱۰ تن در ساعت

به جهت خرید دستگاه پرس پلت گیربکسی 10 تن در ساعت می توانید از روش های مختلفی استفاده نمائید. دستگاه پلت گیربکسی فروش خوبی در میان مصرف کننده ها دارد. زیرا از مر